Dvojica navijača na meču Rena i Troe imali su najbolji pogled koji možete da zamislite.

Zaboravite na lože na fudbalskim stadionima, jer – zašto loža kada može i đakuzi?

Fotografija sa Stadiona de l’Aube, za kratko vreme obišle su Evropu i postale viralne na internetu.

Dvojica momaka ležerno iz đakuzija piju pivo i uživaju u meču u kom je tim Troa remizirao sa Renom 1:1.

Ugbo je doveo domaći tim u vođstvo, na radost, verovatno i momaka sa fotografije, ali je Santamarija anulirao pogodak Troe iz 14. minuta i postavio konačan rezultat golom u 48. minutu.

Za sada nije poznato da li su dvojica momaka platila ovakvo iskustvo ili su ga dobili na nagradnoj igri.

Inače, ovako nešto nije potpuno novo u francuskoj Ligi 1, pošto je na meču Kaena i Liona viđena slična scena pre četiri godine.

I u Danskoj, samo u nešto ekstremnijim uslovima, bila je svojevremeno odobrena ovakva varijanta fudbalskog zadovoljstva.

BONUS VIDEO: Top 5 golova petog kola Bundeslige