Brutalne psovke u Humskoj posle dosuđenog penala za Zvezdu u 163. večitom derbiju

Nema mira posle 163. večitog derbija, a teško da će ga i biti, nakon što su Partizan i Crvena zvezda podelili bodove remijem 1:1 u 11. kolu Superlige.

Kao prema nepisanom pravilu, posle susreta večitih rivala priča se o svemu, osim o igri, taktici, fudbalu, golovima…

Ko je koga udario, ko je vređao, ko je pretio iz lože, ko je zvao sudiju Novaka Simovića u poluvremenu? Večiti samo šalju „otrovne strelice“ jedni drugima, a tako je bilo i za vreme samog derbija.

Partizan je vodio od 5. minuta golom Filipa Stevanovića, Zvezda je do izjednačenja stigla u 75. golom Aleksandra Kataija iz penala.

Upravo odluka sudije Simovića da pokaže na belu tačku nakon što je Jojić povlačio Sanoga u kaznenom prostoru, bila je znak za rafal psovki iz lože u Humskoj.

Orile su se brutalne psovke stadionom u Humskoj…

„Je*em vam majku u pi**u cigansku, pi**e jedne ciganske, sram vas bilo! Sve vas je*** u usta“, vikao je neko iz loži na zapadanoj strani stadiona u Humskoj pre nego što je Katai izveo penal, što se čuje i na video snimku sa najzanimljivijim detaljima na Jutjub kanalu Superlige.