Oglas

Nika iz Survivora napravila "grudi" od kokosa i sve nasmejala VIDEO

10. maj. 2022. 21:29

Rakićeva oduševljeno izašla pred svoje saborce.

Oglas

Nakon što se crveni tim iz Survivora teška srce oprostio od svog ostrva, sada je to učinio i plavi tim.Ipak, šou je ukrala Nika kada se pojavila sa velikim "grudima" koje je napravila tako što je stavila dva kokosa ispod majice.Kako je izgledao ovaj urnebesni trenutak možete pogledati u video prilogu na početku teksta.Prvi saznajte sve vesti o najboljem TV šouu na kategoriji Survivor.

Survivor možete pratiti na kanalu Nova S uz SBB ili ukoliko još uvek niste korisnik SBB usluga – putem EON aplikacije uz EON pakete van SBB mreže koji su dostupni preko bilo kog interneta u Srbiji. EON porodični paket dostupan je za 799 dinara, bez ugovorne obaveze u narednih 30 dana. (PROMO)

Oglas

BONUS VIDEO: Crveni o ujedinjenju: Milica ne krije da ne želi da se spoji sa plavima

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=crvenioujedinjenjuaj-novas-rs&stream=hp3500&t=0&player=m3u8v&sp=novas&u=novas&p=n0v43!23t001" video-id="3489512"]Pratite portal Nova.rs i na društvenim mrežama InstagramFejsbuk i Tviter.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare