Oglas

Trainwreck - Photocall - 68th Locarno Film Festival
Ejmi Šumer Foto: EPA/URS FLUEELER
Ejmi Šumer Foto: EPA/URS FLUEELER

Glumicu kritikovali zbog izgleda, a onda je saznala da ima zdravstveni problem: "Mislila sam da neću biti tu da vidim sina kako raste"

29. jan. 2025. 09:54

Glumica Ejmi Šumer je sa javnošću podelila kako su je zluradi komentari naterali da poseti lekara.

Oglas

Ejmi Šumer je priznala da je dobijala brojne negativne komentare na račun svog otečenog lica, što ju je nateralo da poseti lekara.

"A onda su počeli da mi se javljaju i lekari u komentarima, koji su napisali da nije smešno kako izgledam i da se sigurno nešto dešava s mojim zdravljem", ispričala je ona u podkastu "Call Her Daddy".

Kako je rekla, tada je saznala da boluje od Kušingovog sindroma, te da je sve to rezultat injekcija steroida usled smanjenja grudi i carskog reza.

"Četiri sata sam provela na magnetnoj rezonanci, a vene su mi se potpuno zatvorile od količine izvađene krvi i mislila sam da možda neće biti tu da vidim svog sina kako raste. Kada sam saznala da imam vrstu Kušinga i da ću moći da živim, za mene je to bila najlepša vest koja može da se zamisli", kazala je glumica.







Na kraju se zahvalila svima koji su je ismevali.

"Hvala svima koji su me kritikovali zbog lica. Kao i sve žene, brinem o svom izgled, i u pravu ste, lice mi jeste trenutno otečeno i ne izgledam normalno", istakla je glumica.

BONUS VIDEO: Glumica Brankica Sebastijanović o novim ulogama i druženju sa Milanom Vasićem







Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare