Oglas

_SRD4929 copy
Foto: Goran Srdanov/Nova.rs
Foto: Goran Srdanov/Nova.rs

Slađa Alegro: Zabranili su me na Pinku

04. jul. 2025. 10:07

Pevačica Slađa Alegro nedavno je otkrila da je zabranjena na televiziji Pink.

Oglas

Naime, pevačica Slađa Alegro je gostovala u jednom podkastu u kom je otkrila da je na TV Pink zabranjena, ali i da joj se sistem rada na toj frekvenciji ne sviđa, te je pohvalila voditeljke Vesnu Milanović i Draganu Katić.

"Zabranili su me na Pinku, a i tamo ima malo emisija u kojima bih volela da gostujem zato što... U više navrata sam pisala storije u kom pravcu ide ovaj svet, ne dopada mi se u kom pravcu ide muzike. Ništa mi se ne dopada, retko šta mi se i dopada, ali zato uvek volim da sednem kod ljudi kao što su Vesna Milanović, Dragana Katić, to su žene koje ja beskrajno cenim...", rekla je Slađa, pa nastavila:

"Televizija na kojoj oni rade je uvek ispoštovala svakog izvođača u svakom smislu, tako da generalno smo u problemu sa emisijama, komunikacijom, sa svim stvarima...", rekla je ona u podkastu "Ludoperovanje".

1694104566-1694103383121-1024x683.jpeg
Slađa Alegro Foto: Filip Krainčanić/Nova.rs | Slađa Alegro Foto: Filip Krainčanić/Nova.rs
Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare