Oglas

Violeta Viki Miljkovic and her husband Dragan Taskovic Taske organized a celebration of the coming of age of their son Andrej at the St Regis Hotel.
Photo: Antonio Ahel/ATAImages
Photo: Antonio Ahel/ATAImages

Novogodišnja idila u domu Viki Miljković: Folk zvezda okitila dve jelke i ne zna se koja je lepša FOTO

05. dec. 2025. 16:34

Novogodišnja idila vlada u domu pevačice Viki Miljković u naselju Beograd na vodi.

Oglas

Folk zvezda je iskoristila početak decembra da se pripremi za praznike koji nam se bliže, a ove godini okitila je dve jekle.

Prvu jelku okitila je u stanu u kome živi, a oko dekoracije su joj pomagali suprug Dragan Tašković Taške i sin Andrej.

1764948819-image3-1-623x1024.jpeg
Foto: Residence hills | Foto: Residence hills

Druga jelka Viki Miljković okićena je u njenoj firmi koju je pevačica dekorisala sa saradnicama iz firme.

1764948814-image0-6-649x1024.jpeg
Foto: Residence hills | Foto: Residence hills

Viki je fotografije objavila na društvenim mrežama, a u komentarima se povela polemika, jer njeni pratioci ne mogu da oduče koja je jelka lepša.

Ovo je smo deo priprema u domu Viki Miljković za praznike. Pevačica se priprema i za porodičnu slavu koju će u krugu najbližih prijatelja i saradnika obeležiti 19. decembra.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare