Oglas

Prince Louis and Princess Charlotte arrive at Westminster Abbey ahead of the coronation of King Charles III and Camilla, the Queen Consort, in London, Saturday, May 6, 2023. (Andrew Milligan/Pool via AP)
Princ Luis i princeza Šarlot Foto:Tanjug/Andrew Milligan/Pool via AP
Princ Luis i princeza Šarlot Foto:Tanjug/Andrew Milligan/Pool via AP

Ukrao je šou deki Čarlsu: Snimak preslatkog princa Luisa izmamio osmeh milionima ljudi VIDEO

06. maj. 2023. 13:19

Najveću pažnju na ceremoniji veka- krunisanju kralja Čarlsa III privukao je najmlađi sin princa Vilijama i Kejt Midlton, princ Luis.

Oglas

Naime, fotoreporetri su zabeležili kako Luis, nekoliko minuta pre nego što će napustiti kraljevsko vozilo i sa svojim roditeljima, princom Džordžom i princezom Šarlot, krenuti ka opatiji u kojoj se održava ceremonija krunisanja, stidljivo maše građanima koji su se okupili kako bi pozdravili njegovog dedu Čarlsa III.







Snimak na kom maleni Luis maše okupljenima privukao je veliku pažnju i na društvenim mrežama je pogledam više miliona puta.Podsetimo, u Londonu se danas održava ceremonija krunisanja kralja Čarlsa. Hiljade zvanica iz raznih krajeva sveta stiglo je u Veliku Britaniju na raskošnu ceremoniju koja će i zvanično označiti početak vladavine kralja Čarlsa III. Krunisanju prisustvuje i njegov mlađi sin princ Hari, koji je stigao bez supruge Megan Markl.Sve najnovije detalje iz Londona možete pratiti na našem blogu uživo.BONUS VIDEO  Čarls stigao na krunisanje

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=apstigaocarlsnakrunisanjeds-novas-worldwide&stream=hp1400&t=0&player=m3u8v&sp=novas&u=novas&p=n0v43!23t001" video-id="5976574"]

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare