Oglas

President of the National Assembly Vladimir Orlic met with the newly appointed ambassador of the State of Palestine to the Republic of Serbia Muhammad al-Namur.
Foto: R.R./ATAImages
Foto: R.R./ATAImages

Spajić: Za budućnost Crne Gore neće biti deo vlade, Aleksa Bečić biće novi predsednik Skupštine

autor:
26. avg. 2023. 23:50

Lider Pokreta Evropa sad (PES) i mandatar Milojko Spajić kazao je da je zaključak Glavnog odbora PES-a da imaju skupštinsku većinu za formiranje vlade. On je kazao da će lider Demokratske Crne Gore Aleksa Bečić biti novi predsednik Skupštine.

Oglas

"Članovi Glavnog odbora su bili većinom za. Par ljudi je bilo protiv i par uzdržano. Očekujemo podršku 44 poslanika u Skupštini", rekao je Spajić nakon sastanka.Na pitanje je li definitivno da Za budućnost Crne Gore neće biti dio vlade, odgovorio je da jeste i da su "pet puta odbili ponudi", pišu Vijesti."Ne možemo da verujemo u njihovu iskrenost", rekao je lider PES-a.Glavni odbor Pokreta Evropa sad (PES) počeo je nešto posle 17 časova sednicu na kojoj raspravlja o formiranju nove, 44. vlade. Sednica je trajala više od šest sati.Iako je član Glavnog odbora PES-a, sednici nije prisustvovao predsednik Crne Gore Jakov Milatović.BONUS VIDEO







Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare