Oglas

Novi Sad49 Bora Novakovic foto Nenad Mihajlovic
Borislav Bora Novaković Foto:Nenad Mihajlović/Nova.rs
Borislav Bora Novaković Foto:Nenad Mihajlović/Nova.rs

Novaković: Opozicija može da pobedi u Novom Sadu, "Srbija protiv nasilja" da ostane na okupu i da se proširi

autor:
25. jan. 2024. 10:01

Bivši gradonačelnik Novog Sada i visoki funkcioner Narodnog pokreta Srbije Borislav Novaković istakao je da opozicija može da pobedi na lokalnim izborima u Novom Sadu.

Oglas

„Opozicija mora da poveća dominaciju u urbanim delovima grada, a dodatno smanji prednost SNS-a u prigradskim mestima“, kazao je Novaković za „Vreme“.

Poručio je da je potrebno raditi na ukrupnjavanju opozicije.

„SNS namerava da pred lokalne izbore usitni i fragmentiše opozicionu ponudu lažnim ‘grupama građana’, koje bi bile pod njihovom kontrolom. Naš odgovor mora biti suprotan – ukrupnjavanje svih opozicionih kapaciteta“, dodao je Novaković.

„Moramo zadržati na okupu koaliciju ‘Srbija protiv nasilja’ i ponuditi određenim grupacijama koje su vrednosno slične našoj koaliciji – koordinisan ili zajednički nastup na narednim izborima”, naglasio je on.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare