Oglas

The President of Serbia, Aleksandar Vucic, met with the representatives of UGT Renewables LLC.Predsednik Srbije Aleksandar Vucic sastao se sa predstavnicima kompanije UGT Renewables LLC.
Milorad Grčić Foto:Milos Tesic/ATAImages
Milorad Grčić Foto:Milos Tesic/ATAImages

SSP: "Milorad Grčić izbacio obrenovački SNS iz svog lokala"

15. jul. 2025. 12:38

Milorad Grčić je izbacio obrenovački SNS iz svog lokala, navodi Slavica Jevtić, predsednica Opštinskog odbora Stranke slobode i pravde iz Obrenovaca.

Oglas

"Od samog osnivanja SNS odbora u Obrenovcu, odbor je smešten u njegovom lokalu, u kojem je svojevremeno imao čuvenu pečenjaru koja ga je preporučila za direktora EPS", navodi u pisanom saopštenju Jevtić i dodaje da "sada, po izlasku Milorada Grčića iz zatvora, odbor SNS-a je izbačen iz ovih prostorija".

"Da li je u pitanju svađa sa Čučkovićem, osveta za zatvor ili povratak starom biznisu - pečenjari - vreme će pokazati", ističe ona i naglašava:

"Šta god da je u pitanju i Grčić i Čučković će morati da odgovaraju za sva nepočinstva, za uništavanje Beograda, Obrenovca i EPS".

***

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare