Oglas

MUP-SAOPSTENJE-HAPSENJE-UBISTVO-PRIBOJ-ISPRAVKA.
Foto: MUP Srbije
Foto: MUP Srbije

Prva fotografija policajaca iz Priboja uhapšenog zbog ubistva muškarca FOTO

26. maj. 2023. 13:12

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Sektora unutrašnju kontrole, u saradnji sa policijskim službenicima Državne agencije za istrage i zaštitu BiH (SIPA) i pripadnicima Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske, uhapsili su Igora A. (28) iz Priboja, policijskog službenika Policijske uprave za grad Beograd, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo ubistvo.

Oglas

Policijski službenici su danas u Trebinju locirali i uhapsili Igora A.Pogledajte trenutak kada su osumnjičenom stavljene lisice na ruke:

MUP-SAOPSTENJE-HAPSENJE-UBISTVO-PRIBOJ-ISPRAVKA.
Foto: MUP Srbije | Foto: MUP Srbije

Igor A. se sumnjiči da je, u noći između 20. i 21. maja oko ponoći, u jednom ugostiteljskom objektu u Priboju, zadao više udaraca tridesetpetogodišnjem Ervinu Ć. koji je pao i, kako se sumnja, udario glavom o šank.

MUP-SAOPSTENJE-HAPSENJE-UBISTVO-PRIBOJ-ISPRAVKA.
Foto: MUP Srbije | Foto: MUP Srbije

Tridesetpetogodišnjak je od zadobijenih povreda preminuo u bolnici u Priboju.BONUS VIDEO: Novopazarci traže smenu Gašića i hapšenje osumnjičenog za ubistvo u Priboju

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=2605livekaaprotestnp-novas-worldwide&stream=hp1400&t=0&player=m3u8v&sp=novas&u=novas&p=n0v43!23t001" video-id="6135314"]

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare