Oglas

V. J. iz okoline Trstenika koju je na naplatnoj rampi Preševo teško ranio muškarac
Beograd 25.07.2023. Pucnjava na Voždovcu. Voždovac, policija, uviđaj, uvidjaj, pucnjava, pokrivalica, ilustracija, policijski auto, automobil  Foto: Vesna Lalić/Nova.rs
Foto: Vesna Lalić/Nova.rs/Društvene mreže
Foto: Vesna Lalić/Nova.rs/Društvene mreže

Nakon svađe izašla iz automobila, pa muškarac ispalio dva hica u nju: Ovo je Srpkinja koju je Albanac upucao kod Preševa FOTO

08. mar. 2024. 14:03

V. J. (30) iz Velike Drenove kod Trstenika povređena je sinoć u Preševu kada je nakon svađe u kolima, muškarac B. I. (52) ispalio u nju dva metka, a potom izvršio samoubistvo.

Oglas

Krvavom događaju u Preševu, kada je muškarac pokušao da ubije ženu, a potom počinio samoubistvo, prethodila je drama, nakon što je patrola policije, zaustvila u četvrtak uveče automobil tetovskih tablica, u blizini naplatne rampe u Preševu, kako bi vozaču B. I. (52) napisali prekršajnu prijavu.

Hitna pomoć noć
Hitna pomoć Foto:Vesna Lalić/Nova.rs | Hitna pomoć Foto:Vesna Lalić/Nova.rs

Prema informacijama iz istrage, a na mestu suvozača nalazila se ženska osoba J.V. (30). Nakon sačinjavanja prekršajnog naloga vozaču, žena je izašla iz vozila i počela da trči u pravcu Bujanovca, severno od naplatne rampe, a za njom je trčeći krenuo B.I. i u njenom pravcu ispalio tri metka iz pištolja.

Žena je ranjena pala na put, a napadač se udaljio u pravcu sela Žujince. Nakon kraće policijske potrage za napadačem, on se vratio na mesto događaja i u neposrednoj blizini auta pucao sebi u glavu, izvršivši samoubistvo.

Hitna pomoć iz Preševa prevezla je ranjenu ženu u ZC Vranje, koja je bila u teškom stanju. Tokom noći, žena je prebačena u UKC Niš i operisana je.

Podsetimo, muškarac (52) koji je pucao na nju je državljanin Makedonije albanske nacionalnosti iz Tetova. Makedonski državljanin ranio je iz vatrenog oružja prvo ženu, a potom pucao u sebe. On je podlegao povredama, a pucnjavi je prethodila svađa. Motivi pokušaja ubistva i samoubistva nisu poznati.







Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare