Oglas

Prolece filip kraincanic (2)
Proleće u Beogradu Foto:Filip Krainčanić/Nova.rs
Proleće u Beogradu Foto:Filip Krainčanić/Nova.rs

Hladno jutro, ponegde sa mrazom, preko dana sunčano

autor:
29. apr. 2025. 00:36

Sveže jutro na jugu i jugoistoku ponegde i sa slabim prizemnim mrazom, tokom dana biti pretežno sunčano i malo toplije, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.

Oglas

U Srbiji će posle svežeg jutra na jugu i jugoistoku ponegde i sa slabim prizemnim mrazom, tokom dana biti pretežno sunčano i malo toplije, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.

Vetar će biti slab i umeren, istočni i jugoistočni. Najniža temperatura kretaće se od tri do 11, a najviša dnevna od 20 do 23 stepena Celzijusa.

U Beogradu će danas biti pretežno sunčano i malo toplije. Vetar će biti slab istočni i jugoistočni. Najniža temperatura kretaće se od osam do 11 stepeni, a najviša dnevna oko 23.

Biometeorološka situacija pogodovaće hroničnim bolesnicima i svim osetlјivim osobama. Mogu se javiti blagi oblici uobičajenih meteoropatskih reakcija.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare