Oglas

Gradi se nova bolnica za obolele od korone

autor:
04. apr. 2020. 12:59

U krugu Vojnomedicinskog centra Karaburma u Beogradu, danas je počela rekonstrukcija postojećeg i izgradnja dela objekta koji će biti nova bolnica namenjena pacijentima obolelim od Covid 19, kapaciteta 70 kreveta, saopštilo je Ministarstvo odbrane. Pročitaj više

Oglas