Oglas

Carlos Alcaraz in Australian open 2026 final
ZUMAPRESS.com / MEGA / The Mega Agency / Profimedia / ZUMAPRESS.com / MEGA / The Mega Agency / Profimedia

FOTO Alkaraz objavio sliku iz detinjstva, sve je stalo u dve reči nakon titule na Australijan openu

01. feb. 2026. 19:01

Karlos Alkaraz, 22-godišnji španski teniser, ispisao je istoriju "belog sporta" osvajanjem titule na Australijan openu.

Oglas

Alkaraz je postao najmlađi teniser u istoriji sa sve četiri osvojene grend slem titule, a ovog puta savladao je Novaka Đokovića u finalu sa 3:1 u setovima.

Malo posle finala Alkaraz se oglasio na društvenim mrežama, gde je objavio svoju sliku iz detinjstva, a opis je stao u dve reče.

"Posao završen", napisao je popularni Karlitos uz emotikon salutiranja i sliku gde kao mali drži teniski reket na terenu sa šljakom.

Tada verovatno nije mogao ni da sanja o uspesima koje sada postiže, ali trenutno je najbolji na svetu i piše novu istoriju tenisa.

Na svom profilu je okačio i sliku sa trofejom, uz još jedan kratak opis.

"Uspeli smo."

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare