Oglas

Karlik Džons u dresu Vanje Marinkovića
Foto: KK Partizan

FOTO Sjajan gest Karlika Džonsa će oduševiti "grobare", pojavio se u posebnom dresu

09. feb. 2026. 22:31

Oglas

Košarkaši Partizana savladali su ekipu Dubaija u poslednjem kolu grupe A rezultatom 86:76.

To nije bilo dovoljno za prvo mesto, ali je bitna pobeda za nastavak sezone.

Crno-beli su u ovom meču igrali bez Kamerona Pejna i bez od ranije povređenih Karlika Džonsa, Vanje Marinkovića i Šejka Miltona.

Upravo je povreda Karlika Džons pokrenula negativan sled događaja u Humskoj, i sa nestrpljenjem se očekuje njegov povratak koji će verovatno biti posle Kupa Radivoja Koraća krajem februara.

Sjajni plej ipak pokazuje koliko mu je stalo do kluba i saigrača i na meču protiv Dubaija se pojavio u posebnom dresu.

Džons je obukao dres sa brojem devet, koji inače nosi kapiten Vanja Marinković i time mu pružio podršku nakon što je i on doživeo tešku povredu na meču sa Hapoelom i verovatno završio sezonu.

sve se desilo u trenutku kada je Partizan počeo da izlazi iz krize što je bio novi veliki udarac za ekipu.

Karlik je ovim potezom sigurno oduševio navijače i pokazao privrženost klubu i podršku za kapitenu.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare