Nesvakidašnja situacija.

Srbija je u četvrtak je odigrala prvu utakmicu na Mundijalu u Kataru protiv glavnog favorita za osvajanje titule šampiona sveta selekcijom Brazila

Srbija je poražena rezultatom 2:0. Tokom prenosa utakmice u Bosni i Hercegovini desila se jedna nesvakidašnja situacija.

Kada je video da će sudijska nadoknada prvog poluvremena biti jedan minut, komentator BIH Zoran Šuko bio je oduševljen.

„Samo minut? Svaka čast! Konačno… Da mi je bliže, sada bih ga poljubio. Toliko utakmica na ovom prvenstvu je produženo bez razloga“, rekao je u pronosu komentator BHT.

Poznato je da je FIFA apelovala na sudije da se nadoknadi praktično svaki sekund u kom nema efektivne igre. Te smo imali sutiacija kao u utakmici između Engleska i Irana prudužena ukupno 29 minuta.

BONUS VIDEO Mitar bi bio kriminalac da nije fudbaler, smirila ga vatrena brineta