Oglas

Protest u Loznici protiv Strategije upravljanja mineralima: "Ziđin i Rio Tinto učestvovali u pisanju, a nas niko nije pitao"

autor:
09. maj. 2026. 20:18

U Loznici je danas održan protest povodom nedavnog usvajanja Strategije o upravljanju mineralima. Govornici, koji su se okupljenima obratili sa improvizovane bine to jest traktorske prikolice, isticali su da su u pisanju Strategije učestvovale privatne rudarske kompanije, a da glas meštana nije uzet u obzir. Pročitaj više

Oglas