Juventus je savladao Frozinone sa 3:2 u meču 26. kola Serije A, a srpski napadač Dušan Vlahović je nastavio sa sjajnom golgeterskom formom pošto je pogodio u 3. i 32 minutu.

Prvo je u 3. minutu sa desne strane probio vezista Veston Mekeni, sjajno je uposlio srpskog napadača koji je mirno „spakovao“ loptu u mrežu protivnika.

Ipak, Frozinone je preokrenuo rezultat veoma brzo golovima Valida Čedire i Marka Bešanija u 14. i 27. minutu, ali je na scenu opet stupio Vlahović.

Ponovo mu je Mekeni asistirao, a Vlahović se sjano snašao na malom prostoru i pogodio levicom za 2:2.

Do kraja meča pokušavala je „stara dama“ da dođe do vođstva, ali to se tek desilo u 95. minutu.

Tada je nakon kornera Srbin skočio najviše, glavom je poslao loptu do Danijelea Ruganija koji je posigao gol za konačnih 3:2.

Juventus je sada na drugom mestu Serije A sa 57 bodova, dok Inter ima 63 uz dva meča manje.

Ovo su bili sedmi i osmi gol Vlahovića na samo šest poslednjih utakmica u Seriji A, te njegova forma može da raduje Srbiju, ali i Juventus koji se bori za titulu u Seriji A.

Srbin je u Seriji A postigao 15 golova, a uz to je dodao i tri asistencije.

Ispred njega je samo Lautaro Martinez, napadač Intera, koji je postigao 20 golova ove sezone.