Luka Jović i Strahinja Pavlović, srpski reprezentativci, osvojili su trofej "Silvio Berluskoni" pošto su pobedili ekipu Monce sa 3:1, dok je gol za "rosonere" postigao upravo Jović.

Jović je u igru ušao u 46. minutu, pošto je zamenio Alvara Moratu, i već posle minut igre uspeo je da pogodi mrežu.

Jović je prošle sezone na 30 utakmica u svim takmičenjima postigao devet golova.

Prve minute u dresu Milana upisao je i Strahinja Pavlović, a pored njega debitovali su još i Morata i Emerson Rojal.

Vredi napomenuti i da je ovo bio prvi gol Jovića od momenta kako je preuzeo „devetku“ Milana.

On je dobio priliku da zaduži taj broj posle odlaska francuskog fudbalera Olivijea Žirua iz Milana.

BONUS VIDEO Kafana Crvena zvezda u Parizu: Novak je tu, nema više Putina i Karađorđa