Ludo veče u Ligi nacija.

Fudbaleri Italije i Nemačke odigrali su u Bolonji nerešeno 1:1, u prvom kolu grupe 3 divizije A Lige nacija.

Povela je Italija golom Lorenca Pelegrinija u 70. minutu. Samo tri minuta kasnije Nemačka je uspela da stigne do izjednačenja pogotkom Džošue Kimiha.

U narednom kolu, Italija će dočekati Madjarsku, dok će Nemačka ugostiti Englesku.

Ranije, u istoj grupi Mađarska je pobedila Englesku sa 1:0.

U B diviziji, Jermenija je sa 1:0 bila bolja od Irske, Finska i Bosna i Hercegovina su podelile bodove (1:1), dok je Crna Gora slavila protiv Rumunije 2:0.

U okviru C divizije odigrane su dve utakmice – Litvanija je na svom terenu poražena od Luksemburga sa 2:0, dok je Turska ubedljivo savladala Farska ostrva, 4:0.

BONUS VIDEO Golčina Jakšića, pogodak Zalankija i promašaj Mandića za titulu prvaka Evrope