Pre tačno pet godina napustio nas je Bojana Zlatanovića Tokana, bubnjar popularnog “Amadeus Benda”. Tokan je za sobom ostavio suprugu i sina, a njegovi najbliži i danas ne mogu da se pomire sa njegovim preranim odlaskom.
Danas je u znak sećanja održan pomen, a članovi benda i fanovi prisetili su se Tokana i na društvenim mrežama. Na Instagram profilu “Amadeus Benda” osvanula je emotivna objava:
„Na današnji dan, pre tačno 5 godina napustio nas je najbolji čovek koji je hodio zemljom. Za njega kažu da je bio najbolji pevač među bubnjarima i najbolji bubnjar među pevačima, ali je zapravo bio najbolje ljudsko biće, prijatelj i brat. Bez njega ništa više nikada neće biti isto. Danas, dok ti dolazimo na pomen, toliko je teško da i nakon 5 godina prihvatimo da te više nema. Volimo te i čuvamo u srcima! Tvoja braća“, piše u najnovijoj objavi pomenutog benda.
Podsetimo, bubnjar Amadeus benda preminuo je 24. novembra 2020. godine od posledica korona virusa.
„Tokanov neizbrisiv trag nastaviće da živi kroz Amadeus i sve nas, kroz sve ono čime nas je zadužio kao veliki čovek pre svega, kroz ritam koji je utkao u naša srca i kroz uspomene kojima je oplemenio naše duše“, navedeno je tada na Instagram profilu benda uz zahvalnost osoblju bolnice „Dr Dragiša Mišović“ na požrtvovanju i trudu u borbi sa opakom bolešću i uz poruku: „Čuvajte se“.