Oglas

IMG_9337
Ilustracija Foto: Irfan Ličina/Nova.rs
Ilustracija Foto: Irfan Ličina/Nova.rs

Mladići napali policiju tokom intervencije u Užicu: Razbijena šoferka na službenom vozilu

16. dec. 2025. 16:04

Dvojica mladića, od koji je jedan maloletan, napali su policiju u Užicu, koja je intervenisala po prijavi o narušavanju javnog reda i mira.

Oglas

"Pripadnici policije u Užicu uhapsili su M. S. (21) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti i uništenje i oštećenje tuđe stvari", saopšteno je.

Takođe, policija će, po nalogu nadležnog tužilaštva, protiv njegovog sedamnaestogodišnjeg brata podneti krivičnu prijavu u redovnom postupku, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti, dok će protiv još jednog sedamnaestogodišnjaka, osumnjičenog za
krivično delo ometanje službenog lica u vršenju službene dužnosti, biti podneta krivična prijava, takođe, u redovnom postupku.

M. S. i njegov brat su, kako se sumnja, 12. decembra ispred jednog ugostiteljskog objekta u Užicu napali policajce koji su intervenisali po prijavi narušavanja javnog reda i mira, dok se M. S. sumnjiči i da je razbio staklo na službenom vozilu.

Drugi sedamnaestogodišnjak je, kako se sumnja, ometao policajce pri intervenciji. M. S. je, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Užicu, određeno zadržavanje do 48 sati i on je, uz krivičnu prijavu, priveden tužilaštvu.

Nakon saslušanja, sudija za prethodni postupak odredio mu je pritvor do 30 dana.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare