Oglas

20240503_184632_b
U ulici Klanički kej 12g danas popodne došlo je do požara u jednoj od stambenih kuća, a vlasnik kuće pokušao je sam da ugasi požar, međutim u tome nije uspeo i pobegao je iz objekta Foto:FoNet/Marko Dragoslavić
U ulici Klanički kej 12g danas popodne došlo je do požara u jednoj od stambenih kuća, a vlasnik kuće pokušao je sam da ugasi požar, međutim u tome nije uspeo i pobegao je iz objekta Foto:FoNet/Marko Dragoslavić

Eksplodirala plinska boca u kući u Orašcu: Žena povređena dok je pokušavala da ugasi vatru

autor:
16. jun. 2024. 10:24

U mestu Orašac kod Aranđelovca došlo je do požara na jednom stambenom objektu, u kome je povređena jedna osoba. Plamen je zahvatio krovnu konstrukciju, kao i deo prostorija.

Oglas

"U kući je bila žena koja je pokušala da ugasi vatru i nažalost tom prilikom zadobila opekotine. Plamen joj je zahvatio levu ruku i kosu, a njena ćerka je uspela da je skloni iz kuće. Vatrogasci su brzo stigli na lice mesta i lokalizovali požar koji se već proširio na veći deo kuće", kažu meštani za agenciju RINA, koji su odmah pritekli u pomoć.

Na svu sreću izbegnuta je tragedija a vatra koja se brzo širila pričinila je veliku materijalnu štetu na porodičnoj kući u Orašcu.

Prema nezvaničnim informacijama do požara je došlo usled pucanja creva na plinskoj boci.

Bonus video:Teški sudar kod Malog Požarevca







Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare