Oglas

1621630848-DSC_3017-1024x683.jpg
Ilustracija Foto: Goran Srdanov/Nova.rs
Ilustracija Foto: Goran Srdanov/Nova.rs

Devojčica se iznenada srušila na sred ulice u Zemunu, pomogli joj vatrogasci

autor:
10. sep. 2022. 22:52

Devojčici staroj oko 14, 15 godina pozlilo je nasred ulice u Zemunu, večeras oko devet sati. Ona se iznenada samo srušila kod Vatrogasnog doma u ulici Aleksandra Dubčeka.

Oglas

Kako su kasnije utvrdili lekari, njoj se slošilo usled konzumiranja veće količine alkohola i narkotika, prenosi Telegraf."Prvi su u pomoć priskočili vatrogasci. Pomogli su devojčici da malo dođe sebi i pozvali su Hitnu pomoć koja ju je na kraju zbrinula", priča čitalac Telegrafa koji se javio našoj redakciji.Na lice mesta ubrzo je došao i devojčicin otac.BONUS VIDEO: Pozlilo radniku na protestu kod Linglonga, stigao i predsednik opštine Svilajnac.

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=pozliloradnikunaprotestukodlinglongastigaoipredsednikoptinesvilajnacmm-novas-worldwide&stream=hp3500&t=0&player=m3u8v&sp=novas&u=novas&p=n0v43!23t001" video-id="4014598"]

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare