Oglas

Foto: Privatna arhiva
2021: Posle pobede nad Medvedevim Foto: Privatna arhiva
2021: Posle pobede nad Medvedevim Foto: Privatna arhiva

Piše Ivan Mrđen: Opet sam se slikao sa Novakom

22. feb. 2021. 17:18

Tradicija da se predstavnici srpskih medija slikaju sa Novakom Đokovićem posle osvojenog trofeja na Australian openu - započeta pre tri godine - nastavljena je i u noći između nedelje i ponedeljka po melburnškom vremenu.

Oglas

Zahvaljujući svesrdnoj pomoći Nikole Milivojevića i Đokovićevog fizioterapeuta Ulisesa Badije, koji je činio čuda ovog februara u Melburnu, na pano u sali u kojoj se održavaju koneferencije za medije okačene su četiri fotografije.Na tri su poštovane kolege koji već godinama prate najboljeg tenisera planete, moji prijatelji Saša Ozmo, Vuk Brajović i Zoran Kecman, a četvrta je snimljena posle prošlogodišnjeg trijumfa Novaka Đokovića u spektakularnom finalnom meču sa Dominikom Timom.

Foto: Privatna arhiva
2019: Posle pobede nad Nadalom Foto: Privatna arhiva | 2019: Posle pobede nad Nadalom Foto: Privatna arhiva

Tako se i autor ovih redova još jednom "slikao" sa Novakom, pridruživši se opštoj želji da dogodine opet svi budemo na licu mesta.

2020: Posle pobede nad Timom  Foto: Privatna arhiva
2020: Posle pobede nad Timom Foto: Privatna arhiva | 2020: Posle pobede nad Timom Foto: Privatna arhiva

Pratite nas i na društvenim mrežama:FacebookTwitterInstagram

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare