Malo koji igrač je svojom pojavom promenio košarku i kompletnu ligu kao što je to uradio Medžik Džonson.
Njegova pojava i u tom trenutku novi vlasnik Los Anđeles Lejkersa Džeri Bas stvorili su čuveni „Šoutajm“, šampionsku generaciju u gradu anđela i ispisali istoriju.
Medžik Džonson je i van terena vodio brojne borbe poput one sa HIV-om, ali nikada sa lica nije skidao prepoznatljiv osmeh i uvek je važio za velikog hedonistu.
Ono što je posebno zanimljivo, od prošle godine je počeo da posećuje jadransku obalu i uživa u čarima Hrvatske i Crne Gore, pa je i ove godine iskoristio priliku da ponovi avanturu. Sada je popularni Medžik prvo bio u Dubrovniku, da bi odatle jahtom stigao do Tivta i smestio se u hotel „SIRO Boka Place“ poznatom po unikatnom konceptu i koji ima „Fitness Lab“, najveći i najnapredniji prostor za trening i oporavak na Jadranu.
Upravo je tu i snimljen Medžik koji je iskoristio priliku da odradi trening u teretani jer mu je i dalje očigledno stalo da održava dobru formu.
Pogledajte kako je to izgledalo.