Košarkaši Denver Nagetsa jesu pobedili, ali se pojavila nove glavobolja za trenera Dejvida Adelmana i navijače - povreda Jonasa Valančunasa.
Denver je uspeo da pobedi Toronto Reptorse u gostima rezultatom 106:103 i to bez Nikole Jokića, koji će zbog povrede kolena pauzirati najmanje četiri nedelje.
Pošto Srbina nema, jedini pravi centar kog je Adelman imao jeste Jonas Valančunas, ali se i on povredio.
U četvrtoj četvrtini nije ni ulazio u igru, a zabrinotost među navijačima Denvera je velika. Očekuju se informacije o njegovom stanju i tome da li će morati da pauzira, i koliko bi to eventualno moralo da traje.
Valančunas je bio jedan od najistaknutijih pojedinaca protiv Toronta ubacivši 17 poena uz šut iz igre 5/6, i 7/8 sa linije za slobodna bacanja. Dodao je i devet skokova, četiri asistencije i tri blokade.