Mladi fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Intera u meču drugog kola Lige šampiona od milanskog Intera sa 4:0.

Inter je u prvom poluvremenu rešio pitanje pobednika jer su njegovi fudbaleri tada postigli tri od četiri gola.

Zvezda je potučena u razmaku od 17 minuta, pošto je Luka Topalović u 23. postigao prvi pogodak za Inter.

Na 2:0 povisio je Mateo Koči u 35. minutu, dok je Đakomo Del Pjeri u 40. na asistenciju Topalovića pogodio mrežu za 3:0.

Konačan rezultat postavio je Matija Moskoni u 61. minutu nakon čega je trener domaćeg tima promenio petoricu igrača.

Na kraju je izašao i Topalović, mladi slovenački fudbaler koji Inter predstavlja u Primaveri. Omladinci Zvezde su u prvom meču izgubili od Benfike 1:2, dok je Inter pobedio Mančester siti sa 4:2.

Istog dana od 21 sat igraju i seniori Zvezde i Intera. Oni se sastaju na stadionu „Đuzepe Meaca“ u meču drugog kola Lige šampiona. Zvezda je u prvom kolu poražena od Benfike (1:2), a Inter je remizirao sa Mančester sitijem (0:0).

BONUS VIDEO: Gol Bonifejsa za pobedu 4:3