Oglas

Novi Pazar v Crvena Zvezda - Superliga Srbije, 2024/25
Foto: Pedja Milosavljevic/STARSPORT
Foto: Pedja Milosavljevic/STARSPORT

"Morali smo da korigujemo": Milojević imao kritiku za Zvezdine igrače i pored vođstva od 4:1

15. dec. 2024. 17:25

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Novi Pazar na gostovanju u 19. kolu Superlige Srbije rezultatom 7:1, a trener crveno-belih Vladan Milojević, pričao je o igri svog tima.

Oglas

Iako je njegov tim vodio sa 4:1 na poluvremenu, Milojević smatra da je u tom trenutku sve moglo da bude još bolje.

"Igrali smo evropsku utakmicu pre današnje, vratili smo se u četvrtak popodne, bili smo i emotivno i fizički ispražnjeni. Odigrali smo dobru utakmicu, do 30. minuta savršeno. Sve što smo želeli uradili smo, realizacija je bila na vrhunskom nivou. Od 30. do recimo 45. minuta smo igrali onako kako ne treba, pa smo korigovali", istakao je Vladan Milojević, šef stručnog štaba Crvene zvezde.

Ipak, na kraju meča je bio zadovoljan učinjenim u Pazaru.

„Bez obzira na sve mislim da igraju veoma dobar fudbal, danas su naišli na nas, a mi smo odigrali jako dobru utakmicu, uz visoki intenzitet. Gospodin Sivić radi dobar posao, ostaje žal što nije bilo publike, koja bi sigurno uživala."

Zvezdi ostaju utakmice protiv Jedinstva i Čukaričkog do zimske pauze.

„Ostale su dve utakmice. Protiv Jedinstva igramo u sredu, nemamo mnogo vremena da se pripremimo, kao i derbi protiv Čukaričkog. Ovim putem poziv navijače da dođu na obe utakmice da nam pomognu, ovi momci to zaslužuju. Neka dođu i rade ono što najbolje znaju, a to je da vole svoj klub i da pomažu ovim momcima“, završio je Vladan Milojević.







BONUS VIDEO Nova.rs u muzeju Intera i Milana







Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare