Crveno-beli izgleda baš znaju kako da završavaju utakmice.

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su nerešeno protiv Domžala 1:1 u drugom pripremnom meču u Sloveniji.

Zvezda je u prvom pobedila NK Bravo sa 2:1, pogotkom Rišaira Živkovića pred nadoknadu vremena.

Sada je u oba meča zaostajala i morala da juri protivnika, pošto je u drugom meču Ivan Durdov postigao pogodak za Domžale u 28. minutu.

Slovenački klub je vodio sa 1:0, kaznivši odbranu srpskog šampiona i iskoristivši jednu od retkih prilika na meču.

Baš kao što je to koji dan radio uradio i Bravo. Ovog puta je do primljenog gola došlo zbog nesporazuma u odbrani Zvezde, posle kog je Durdov glavom zatresao mrežu.

Šanse Osmana Bukarija i Milana Pavkova nisu pronalazile svoju metu, a Dejan Stanković je u drugom delu izmenio celu postavu.

Između ostalih, na terenu se tada našao i Vladimir Lučić, devetnaestogodišnjak koji će se ispostaviti junakom crveno-belih.

On je iskoristio dobru akciju Veljka Nikolća i Slavoljuba Srnića, da sa devet, deset metara zakuca loptu pod prečku.

Najveće zasluge možda ima Nikolić koji je dodavanjem „pocepao“ odbranu po sredini kada je uposlio Srnića za konačan rezultat u 87. minutu susreta.

BONUS VIDEO: Leo Mesi – od trnja do zvezda