Fudbaleri Nemačke već na poluvremenu prve utakmice na Evropskom prvenstvu imali su prednost od 3:0 protiv Škotske.

Oseti pobedu.

Na stadionu u Minhenu domaća reprezentacija krenula je silovito u pohod na evropsku krunu.

Florijan Virc je nakon lepe akcije već u 10. minutu zatresao mrežu, dok je asistent bio Džošua Kimih.

Nije se dugo čekalo na drugi gol Nemaca, pošto je Džamal Musijala već u 19. minutu iskoristio asistenciju Kaija Haverca i zakucao loptu u mrežu.

Upravo je Haverc bio strelac trećeg gola, ovog puta iz penala, pošto je prethodno Rajan Porteus oštro startovao na Ilkaju Gundoganu, pa je dobio i crveni karton.

Međutim, glavni igrač Nemačke u prvom poluvremenu bio je Toni Kros, koji se nije upisao u strelce, nije imao ni asistenciju, ali zato je svih 55 dodavanja odigrao tačno kako treba uz niti jedno pogrešno.

Igrajte kod nas Fudbalski Fantazi i zabavljajte se uz Euro 2024 i najbolji fudbal na kontinentu.