(Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs)

Fudbaleri Partizana doživeli su još jedan veliki neuspeh ove sezone, a ovog puta crno-bele je razočarao OFK Beograd.

OFK Beograd je formalno bio domaćin na stadionu u Zaječaru, a posle drame i gola u poslednjim sekundama meča, Partizan je poražen sa 3:2.

Crno-beli su rano poveli preko Aleksandra Filipovića u 15. minutu, ali je ubrzo nakon toga izjednačio Samuel Ovusu prelepim pogotkom.

Partizan je ponovo poveo preko Ibrahima Zubairua krajem prvog poluvremena, ali je OFK Beograd u poslednjim minutima utakmica stigao do preokreota.

Najpre je Mario Jurčević bio tragičar, jer je skrivio penal, pa je Aleksandar Paločević preuzeo odgovornost i sa bele tačke doneo izjednačenje – 2:2.

Filip Stoiljković je u dubokoj nadoknadi iskoristio asistenciju Nikole Mituljikića i pogodio za konačnih 3:2.

Sve detalje sa utakmice pročitajte u našem blogu, a golove pogledajte u snimcima iznad i ispod.