Džon Duran, napadač Aston Vile, postigao je jedan od najlepših golova ove sezone u Premijer ligi tokom pobede svog tima u meču 4. kola protiv Evertona (3:2).

Duran je nakon kratke razmene dodavanja primio loptu na 30-ak metara i jednostavno je samo iz kolena „opalio“ po lopti i smestio je u sam ugao gola.

Bacio se Džordan Pikford, paradom ulepšao gol, ali više od toga nije mogao da uradi.

Vrteće se gol iz 76. minuta na TV špicama dugo, a reakcija navijača dovoljno govori koliko je pogodak bio spektakularan.

Naime, Duran je u 69. minutu ušao u igru umesto Džejkoba Remzija i odmah je napravio razliku.

Ovo mu je treći gol ove sezone i sva tri je postigao nakon ulaska sa klupe i čini se da je trener Unai Emeri pronašao svog džokera.