Fudbaleri Fenerbahčea bili su ubedljivi protiv Alanjaspora u 4. kolu turske lige, a junak utakmice je svakako Dušan Tadić.

Srpski fudbaler zablistao je već u prvom poluvremenu, kada je iskoristio asistenciju Edina Džeka i šmekerski poslao loptu u mrežu za 1:0.

Prvi gol Tadića možete pogledati u videu iznad teksta.

Zanimljivo je da je ceo stadion skandirao Tadiću nakon tog gola, što se takođe može čuti na snimku.

U drugom poluvremenu Fenerbahče je ponovo krunisao odličnu igru, a u centru pažnje ponovo je bio Tadić.

Dušan je u 65. minutu iskoristio lošu reakciju odbrane i golmana gostiju, koga je lobovao i poslao loptu pravo u mrežu.

Dve majstorije velikog fudbalskog majstora – šta više reći.

Na 3:0 kasnije je povisio i Edin Džeko, a Tadić do sada u sezoni ima i asistenciju u turskom prvenstvu uz ova dva pogotka.

Ne treba zaboraviti da Tadić više neće igrati za reprezentaciju Srbije, pošto se oprostio nakon neuspeha na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj ove godine.