Totenhem želi da pomrsi konce Arsenalu.

Fudbaleri Totenhema pobedili su na svom terenu u londonskom derbiju Vest Hem sa 3:1, u utakmici 30. kola Premijer lige.

Totenhem je poveo u devetom minutu autoglom koji je postigao Kurt Zuma, a prednost je udvostručio Son  u 24. minutu.

Gol za goste postigao je Said Benrahma u 35. minutu, a konačan rezultat postavio je Son, svojim drugim golom na utakmici u 88. minutu, kada mu je, kao i kod prvog pogotka, asistent bio Hari Kejn.

Totenhem je ostvario drugu uzastopnu pobedu, ukupno 16. u ligi i peti je na tabeli sa 51 bodom.

Utakmicu možete pratiti na kanalu Sport Klub uz SBB ili ukoliko još uvek niste korisnik SBB usluga – putem EON aplikacije uz EON pakete van SBB mreže koji su dostupni preko bilo kog interneta u Srbiji. EON sport paket dostupan je za 799 dinara, bez ugovorne obaveze u narednih 30 dana.

Vest Hem je pretrpeo 10. poraz i sa 48 bodova zauzima sedmo mesto.

Lestera je pobedio na svom terenu Brentford sa 2:1.

Lester je poveo u 20. minutu golom Timotija Kastanja, a prednost je udvostručio Džejms Medison u 33. minutu. Konačan rezultat postavio je Joan Visa u 85. minutu.

Lester je ostvario 10. pobedu u ligi i zauzima 10. mesto na tabeli sa 36 bodova iz 27 utakmica.

Brentford je pretrpeo 16. poraz i sa 30 bodova zauzima 15. mesto.