Fudbaleri Srbije igraju sjajno na gostovanju reprezentaciji Norveške u polufinalu baraža za Evropsko prvenstvo.

Orlovi“ su dominirali u prvom poluvremenu, ređali šanse, ali nisu uspeli da ih pretvore u vođstvo.

Na predah se otišlo rezultatom 0:0, a izabranici selektora Ljubiše Tumbakovića imali su i sreće u prvom delu.

Najbolje šanse propustio je Aleksandar Mitrović, u dva-tri navrata, kao i Darko Lazović na startu, odnosno Filip Đuričić, ali je i sreća pogledala „orlove“.

Ergin Holan, najopasniji igrač Norveške, probao je glavom posle kornera, a Nemanja Maksimović je s gol-linije izbacio loptu. Sjajna reakcija zadnjeg veznog Hetafea da ostane 0:0.

Pred nama je drugo poluvreme i zato navijajte za nacionalni tim! Sve što je potrebno za besplatno gledanje meča jeste da se prijavite na sajtu sr.eon.tv/srbija/ i kreirate promo nalog koji će omogućiti ne samo da gledate ovaj susret, već ćete i naredna tri dana moći da pratite najtraženije kanale i programe.