Srpski fudbaler Igor Zlatanović, kojeg je Majorka pozajmila Numansiji, postigao je jedan od najlepših golova ove sezone u Segundi. On je u pobedi svog tima nad Tenerifeom - 2:1 (1:0) zatresao mrežu gotovo s pola terena.

Igrao se 11. minut kada je lukavi Zlatanović rešio da odapne „strelu“ desnicom sa oko 45 metara udaljenosti i da matira golmana gostiju.

Prava je šteta što na stadionu nije bilo publike da aplaudiraju pravom remek-delu bivšeg fudbalera Radnika iz Surdulice i Teleoptika, koji je u mlađim kategorijama igrao za Partizan.

Uočio je mladi reprezentativac Srbije Igor Zlatanović da je čuvar mreže Tenerifea Ernandez daleko od svog gola, pa je odmerenim i preciznim udarcem uspeo da ga lobuje, na oduševljenje saigrača i stručnog štaba.

Bio je to jedini pogodak u prvom poluvremenu, u nastavku su oba tima postigla po gol, pa je Numansija na kraju slavila pobedu rezultatom 2:1 u poslednjem kolu Segunde.