Serhio Roberto/Foto: EPA-EFE/Quique Garcia

Posebna poruka za Argentinca.

Fudbaleri Barselone pobedili su na svom terenu ekipu Reala rezultatom 2:1 u meču 26. kola španske La Lige.

Real je poveo u devetom minutu autogolom Ronalda Arauha. Katalonci su od tog momenta zaigrali znatno bolje, pa su zbog toga i nagrađeni krajem prvog poluvremena.

Barselona je do izjednačenja stigla u poslednjem minutu prvog dela preko Serhija Roberta. On je iskoristio opsadu gola Tiba Kurtoe i sa nekih 11 metara uspeo da ga matira.

Pobedu je obezbedio Frank Kesi u 92. minutu, dok je treći kapiten Katalonaca, Roberto pozvao Mesija nakon meča da se vrati u redove Katalonaca.

„Čekamo ga raširenih ruku. Ko nije spreman da se Leo vrati? Ponašaćemo se veoma dobro prema njemu ako se vrati, osećam se loše kada igrač njegovog kalibra ima takav tretman“, rekao je Roberto.

Mesi ove sezone igra dobro u Pari sen Žermenu, ali često ulazi u sukobe sa navijačima, dok je poslednji takav slučaj bio u 28. kolu Lige 1, kada je Ren u gostima savladao PSŽ sa 2:0.

BONUS VIDEO Ronaldu vikali „Mesi, Mesi“, on šutnuo flašu i umalo ponovo bacio traku