Fudbaleri Real Madrida i Sevilje su odigrali nerešeno 2:2, u okviru 35. kola španskog prvenstva.

Tim Zinedina Zidana je tako propustio priliku da pobedom izbije na prvo mesto na tabeli, pa je ponovo sve u rukama gradskog rivala Atletika.

Ponovo su „kraljevići“ odigrali prosečnu utakmicu, a na kraju su u poslednjim trenucima jedva uspeli da dođu do boda.

Fernando je u 22. minutu doneo prednost ekipi Sevilje i sa tim rezultatom se otišlo na pauzu.

Real je u nastavku došao do izjednačenja preko Marka Asensija, a onda je na scenu stupio VAR.

Benzema je oboren u šesnaestercu, sudija je dosudio penal, ali je dobio savet iz VAR studija da pogleda situaciju posle koje je Real krenuo u kontru.

Ispostavilo se da je rukom igrao Eder Militao, VAR je poništio penal Realu i dosuđen je penal za Sevilju!

Ivan Rakitić je uspešno realizovao penal i ponovo doveo Sevilju u vođstvo.

Da meč bude prava ludnica do samog kraja pobrinuo se Eden Azar.

Kros je u četvrtom minutu nadoknade šutirao ka golu Sevilje, a lopta je pogodila Belgijanca u petu i otišla u mrežu.

Malo je nedostajalo da Real u poslednjem minutu stigne i do pobede, ali je Kazemiro za malo bio neprecizan.