Srpski fudbaler Nikola Milenković debitovao je za Notingem Forest u pobedi 1:0 na gostovanju Sautemptonu u meču drugog kola Premijer lige koje je obeležio Erling Holan sa tri gola u pobedi Mančester Sitija nad Ispvičem (4:1).

Milenković je prvi put bio na terenu u dresu novog kluba, odigrao je ceo meč i pomogao je popularnim „šumarima“ da stignu do prve pobede u sezoni.

Morgan Gibs-Vajt je golom u 70. minutu naneo drugi poraz Sautemptonu istim rezultatom na startu sezone.

Ipsvič je preko Samija Smodiša poveo u 7. minutu u Mančesteru, ali je šampion predvođen Halandom brzo stigao do preokreta.

Holan je u 12. minutu dao gol iz penala, u 16. na asistenciju Kevina de Brujnea, a het-trik je kompletirao u 88. minutu, De Brujne je uz asistenciju dao i gol u 14. minutu.

Saša Lukić je odigrao ceo meč za Fulam u pobedi nad Lesterom (2:1). Emil Smit-Rou u 18. i Aleks Ivobi u 70. su dali golove za Fulam, Vut Fas je dao gol za „lisice“ u 38. minutu.