Oglas

Savo Milošević i supruga Natalija Tipsarević
Foto: Privatna arhiva
Foto: Privatna arhiva

OTKRIVAMO Nije kao druge žene fudbalera: Izabranica Sava Miloševića je čuvena violončelistkinja, pogledajte nikad viđene fotografije

27. sep. 2024. 15:23

Savo Milošević je ponovo postao trener Partizana, a velika podrška će mu u novom poslovnom izazovu biti nevenčana supruga Natalija Tipsarević koja ni po čemu nije kao druge žene fudbalera.

Oglas

Ova dama ima bogatu i uspešnu karijeru i svoje obaveze usklađuje sa obavezama supruga.

Već sedam godina njihov zajednički život skrivaju daleko od očiju javnosti i uživaju u tim neprocenjivim zajedničkim trenucima.

Natalija je poznata violončelistkinja koja danas radi kao muzički urednik u izdavačkoj kući "As StudioTon" kod Aleksandra Sofronijevića, srpskog harmonikaša, muzičkog producenta i vođe orkestra.

1727443116-WhatsApp-Image-2024-09-27-at-15.08.57-776x1024.jpeg
Foto: Privatna arhiva | Foto: Privatna arhiva

Ipak, paralelno sa tim radi i na sopstvenom usavršavanju, pa završava doktorske studije na Fakultetu muzičke umetnosti u Beogradu.

Kao što je sigurno da će Milošević sedeti na klupi na mečevima Partizana, tako je sigurno i da će sedeti u prvom redu na njenim koncertima što samo pokazuje koliko se međusobno poštuju i vole.

Pogledajte i dosad neviđene zajedničke fotografije Sava Miloševića i Natalije Tipsarević.

1727443111-WhatsApp-Image-2024-09-27-at-15.08.27-836x1024.jpeg
Foto: Privatna arhiva | Foto: Privatna arhiva
1727443107-WhatsApp-Image-2024-09-27-at-15.08.271-620x1024.jpeg
Foto: Privatna arhiva | Foto: Privatna arhiva

BONUS VIDEO Savo Milošević na venčanju Ace Sofronijevića







Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare