Igrači ga gledali u čudu.

Na meču Lige šampiona između Kopenhagena i Mančester sitija koji je obilovao uzbuđenjima ali ne i golovima viđen je jedan prilično bizaran incident.

Tokom prvog poluvremena je došlo do prekida utakmice, jer je jedan navijač utrčao na teren.

„Bojkotujte Katar“ bio je natpis na majici koja je bila isprskana krvlju koja je po svemu sudeći bila veštačka.

EPA-EFE/Liselotte Sabroe

On e sa tom majicom utrčao na teren, ali se nije dugo zadržao jer a je obezbeđenje ekspresno stiglo i izvelo sa terena.

Meč je inače završen 0:0, a obilovao je uzbuđenjima, naročito u prvom poluvremenu. Rodri je postigao spektakularan gol sa distance kojie j ponipten zbog igranja rukom, a RijaD Marez je promašio penal u 25. minutu. Vrlo brzo je zamenjen jer je njegov saigrač Serhio Gomez dobio crveni karton, pa ga je Gvardiola iveo da bi napravio taktičke promene.

BONUS VIDEO Stampedo i horor na fudbalskoj utakmici, poginulo više od 100 navijača