EPA-EFE/MARTIN ZIEMER

Fudbaleri Bajerna pobedili su Holštajn Kil rezultatom 1:6 u 3. kolu nemačke Bundeslige i tako pokazali dominaciju.

Već u 15. sekundi meča bilo je jasno da se Kil neće dobro provesti kao novajlija u Bundesligi, pošto je Džamal Musijala zatresao mrežu na asistenciju Harija Kejna.

Već do poluvremena bilo je 0:4, Kejn je dvaput tresao mrežu, dok je Remberg dao autogol.

Majkl Olise, novo pojačanje Bajerna, dao je gol u 65. minutu, svoj prvi u Bundesligi ove sezone.

Uspeo je Kil da smanji preko Armina Gigovića u 82. minutu, ali je Kejn sa bele tačke bio precizan u nadoknadi utakmice za konačnih 1:6.

U danu za nama odigrano je još pet utakmica u Bundesligi, a navijače Crvene zvezde mogla bi da zanima pobeda Štutgarta protiv Borusije Menhengladbah u gostima sa 1:3.

Zvezda i Štutgart će ove sezone odmeriti snage u prvoj fazi Lige šampiona.

Sve rezultate, strelce, parove i tabelu Bundeslige pogledajte ispod.

BUNDESLIGA, 3. KOLO

Borusija Dortmund – Hajdenhajm 4:2 (3:1)

(Malen 12, Adejemi 17, 41, Džan 90+3 penal – Piringer 39, Brojnig 74 penal)

Borusija Menhengladbah – Štutgart 1:3 (1:1)

(Plia 27 – Undav 21, Demirović 58, 61)

Frajburg – Bohum 2:1 (0:1)

(Adamu 58, 61 – Boadu 45)

Hofenhajm – Bajer Leverkuzen 1:4 (1:2)

(Beriša 37 – Terije 17, Bonifejs 30, 75, Virc 71. penal)

Lajpcig – Union Berlin 0:0

Volfsburg – Ajntraht 1:2 (0:1)

(Baku 76 – Marmuš 30, 82. penal)

Holštajn Kil – Bajern 1:6 (0:4)

(Gigović 82 – Musijala 1, Kejn 7, 43, 90+1 penal, Remberg 13. autogol, Olise 65)

15:30 Augzburg – Sent Pauli

17:30 Majnc – Verder