Košarkaši Partizana sastali su se u utorak uveče sa Bajern Minhenom u Beogradskoj areni u trećem kolu Evrolige.

I činilo se kao da izabranici Željka Obradovića ne mogu da promaše u prvoj četvrtini te utakmice u Areni.

Ife Lundberg i Vanja Marinković su bili među poenterima u ranoj fazi prve deonice dok je bilo 11:11.

Od tog trenutka je krenula kanonada Partizana započeta trojkom Sterlinga Brauna, pa njegovim šutem za dva, a onda i trojkama Isaka Bonge i Frenka Nilikine.

Partizan je tako za oko tri i po minuta napravio 13:0, pošto je Tajrik Džons završio seriju svog tima pogotkom za dva, odnosno moćnim zakucavanjem u brzoj tranziciji.

Braun je u prvom poluvremenu bio najbolji u svom timu, a Partizan je u prvoj deonici imao šest trojki, pa nije bilo problema da već do sredine druge četvrtine imao i 15 razlike.

BONUS VIDEO: Sjajno zakucavanje Tajrika Džonsa