Oglas

1623681994-h_56965231-1024x700.jpg
Foto: EPA-EFE/Robert Ghement
Foto: EPA-EFE/Robert Ghement

Arnautović vređao Albance i Makedonce, pa se izvinio FOTO

14. jun. 2021. 16:57
>
15. jun. 2021. 15:46

Austrijski reprezentativac srpskog porekla, Marko Arnautović, potvrdio je pobedu nad Severnom Makedonijom 3:1 u 1. kolu C grupe, ali se u centru pažnje našao i zbog psovki.

Oglas

Iskusni napadač je ušao sa klupe i u samom finišu zatresao mrežu za konačan rezultat, nakon čega je usledila burna proslava.Arnautović je uputio brojne psovke na srpskom vređajući Albance i Makedonce u protivničkom taboru.Kako bi sprečio veći skandal, kapiten Austrije David Alaba je pokušao da ga obuzda tako što mu je stavljao ruku preko usta u trenucima slavlja, kako kamere ne bi uhvatile sve što izgovara."Bilo je nekih ružnih reči usled naboja emocija i hteo bih da se izvinim. Posebno prijateljima iz Severne Makedonije i Albanije. Jedno bih rekao jasno: Nisam rasista. Imam prijatelje iz svake zemlje i zalažem se za različitost. Svi koji me znaju svesni su toga. Izvnite“, napisao je Marko Arnautović na Instagramu.

Gde gledati EURO 2020

Sve utakmice Evropskog prvenstva u fudbalu možete da pratite na kanalu Nova S. Gledaoci koji nisu na SBB mreži, takmičenje najboljih evropskih reprezentacija mogu da gledaju bilo gde i preko bilo kog interneta u Srbiji uz specijalni EON TV paket - EON Evropsko. (Promo)

Oglas

https://twitter.com/Route1futbol/status/1404422204951908353Pratite nas i na društvenim mrežama:FacebookTwitterInstagram

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare