Oglas

Screenshot_5
Tamara Živković Foto: grand.nova.rs
Tamara Živković Foto: grand.nova.rs

Pobednica Montesonga je briljirala u "Zvezdama Granda", a komentar Snežane Đurišić se i dalje pamti

22. dec. 2025. 18:43
>
22. dec. 2025. 18:43

Pobedom na ovogodišnjem Montesongu sa pesmom „Nova zora“, mlada pevačica Tamara Živković napravila je veliki iskorak na regionalnoj muzičkoj sceni i još jednom potvrdila ono o čemu se godinama govorilo – da je reč o izuzetnom vokalu i talentu koji tek dolazi do punog izražaja.

Oglas

Šira publika Tamaru pamti iz takmičenja „Zvezde Granda“, gde se u sezoni 2021/2022 plasirala u finale, ostavivši snažan utisak na žiri i gledaoce. Tokom takmičenja bila je u timu Ane Bekute, koja je u jednom od njenih najzapaženijih nastupa poručila: „Ponosna sam na tebe, šta drugo da ti kažem.“

Koliko je Tamara tada bila upečatljiva svedoče i reči Đorđa Davića, koji je u jednom od krugova ostao doslovno opčinjen njenim pevanjem: „Da postoji zlatni glas, ti bi bila onaj kandidat kog bih odveo pravo u finale. Intonativno si do sada najtačniji kandidat u drugom krugu, očaran sam.“

1766391414-Screenshot_3-1024x678.png
Tamara Živković Foto: grand.nova.rs | Tamara Živković Foto: grand.nova.rs

Ni Snežana Đurišić nije krila oduševljenje, istakavši da je Tamara „dijamant koji treba čuvati i negovati“.

Tamara Živković rodom je iz Kotora, a trenutno studira na Muzičkoj akademiji u Beogradu, gde dodatno usavršava svoje znanje i glas. Upravo spoj akademskog obrazovanja, talenta i scenskog iskustva iz velikog TV formata doveo ju je do pobede na Montesongu, kojom je otvorila novo poglavlje svoje karijere.

https://www.youtube.com/watch?v=ijxMcyNzVho&list=RDijxMcyNzVho&start_radio=1

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare