Oglas

Saša Matić (6)
Saša Matić Foto: Kamarad produckija
Saša Matić Foto: Kamarad produckija

Naš pevač za godinu dana zaradio 800.000 evra, pa kupio vilu u Crnoj Gori u kojoj je nekada odmarao Petar Petrović Njegoš

autor:
11. nov. 2024. 23:59
>
11. nov. 2024. 23:41

Pevač Saša Matić u Perastu je poseduje kuću u kojoj se nekada odmarao Petar Petrović Njegoš, a koja se nalazi tik uz more.

Oglas

Pevač i njegova supruga Anđelija su 2018. godine odlučili da kupe luksuznu nekretninu na crnogorskom primorju. Kako su pisali domaći mediji, Saša Matić je ovu vilu platio skoro dva miliona evra.

U pitanju je vila iz 18. veka u Perastu koja se nalazi tik uz more, a u njoj je leti odmarao Petar Petrović Njegoš, i to kao gost porodice Balović u čijem je vlasništvu bila tada ova kuća.

Unutrašnjost ove vile je renovirana i to prema potrebama porodice Matić.

Aleksandra Prijovic's third concert in Stark Arena as part of the regional tour "From East to West".Treci koncert Aleksandre Prijovic u Stark Areni u sklopu regionalne turneje "Od istoka do zapada".
Foto: Antonio Ahel/ATAImages | Foto: Antonio Ahel/ATAImages

Podsetimo, prethodna godina je za mnoge estradne zvezde bila veoma uspešna, a prema podacima iz evidencije Agencije za privredne registre, kako pišu domaći mediji, na samom vrhu po visini prihoda i ovaj put su Saša Matić i Ceca Ražnatović.

Firma Saše Matića "SM mjuzik", preko koje posluje, imala je ukupan bruto obrt od 1.129.786 evra. Kad se od tog broja odbiju poslovni rashodi od 278.846 evra, kao i porez državi od 87.547 evra, na računu Sašine firme ostao je 758.051 evro, i to kada je pre toga isplatio samom sebi lična primanja od svega 5.675 evra, piše Blic.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare