Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je da je današnjim prvim sastankom inicijativnog odbora za osnivanje "Pokreta za narod i državu" počeo veliki posao, navodeći da je vreme da se ujedine sva pamet i rodoljublje srpskog naroda.
„Simbolično, u kući kralja Petra Prvog započeli smo veliki posao. Da ponudimo nadu, stabilnost, sigurnost i budućnost Srbiji i našoj deci. Danas smo održali prvi sastanak inicijativnog odbora za osnivanje svenarodnog Pokreta za narod i državu“, naveo je Vučić na svom zvaničnom Instagram nalogu.
Dodao je da taj pokret poziva se časne građane da doprinesu Srbiji svojim sposobnostima i znanjem i da pomognu da ona postane najuspešnija u svojoj istoriji.
„Vreme je da se artikuliše velika snaga našeg naroda i da se ujedine sva pamet i rodoljublje naših ljudi, kako bismo oblikovali budućnost koju želimo. Danas se iscrtavaju konture i put ka dobroj i sigurnoj budućnosti naše Srbije, put koji vodi ka prosperitetu, napretku i slobodi za sve buduće generacije“, ocenio je Vučić povodom osnivanja Pokreta za narod i državu.
Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare