Oglas

4
Foto:MUP Srbije/PU Čačak
Foto:MUP Srbije/PU Čačak

U Čačku uhapšen momak s Novog Beograda, u autu krio marihuanu

07. sep. 2021. 21:17

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Čačku, u okviru akcije "Gnev", uhapsili su M. S. (1991) sa Novog Beograda, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Oglas

Policija je danas oko 17 časova u mestu Preljina zaustavila automobil kojim je upravljao osumnjičeni, a pregledom vozila pronašla je i zaplenila oko 3,13 kilograma biljne materije nalik na marihuanu.

1631041955-3.jpg
Foto:MUP Srbije/PU Čačak | Foto:MUP Srbije/PU Čačak

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Čačku.Bonus video: Hapšenje na Zvezdari

Oglas

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=mupdrogazaplena-novas-worldwide&stream=hp3500&t=0&player=m3u8v&sp=novas&u=novas&p=n0v43!23t001" video-id="2189882"]***Pratite nas i na društvenim mrežama:FacebookTwitterInstagram

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare